למדו פסיכולוגיה רוחנית וריפוי רוחני

International School of Spiritual Psychology

Spiritual Psychology Module 1

With Bart ten Berge & Georgi Y. Johnson. 

Phase 1, Module 1.

Thursday 7th – Monday 11th December; 

Herzl 26, Zichron Yaakov

9-5 pm

Cost: 2350 NIS

 

המעבר מתודעה לחוויה הוא השינוי החיוני ביותר בהתפתחות אישית. כשזה קורה, אנחנו מוצאים את האמצעי להביע את המהות האותנטית שלנו ואת מה שאנחנו צריכים להיות.

Bart ten Berge & Georgi Y. Johnson

Bart ten Berge & Georgi Y. Johnson

אנו רוצים להזמין אתכם ללמוד יותר על הכשרה בפסיכולוגיה רוחנית בישראל.

ההכשרה בפסיכולוגיה רוחנית מציעה מערכת מובנית של התפתחות פנימית וריפוי רוחני, בה ניתן להשתמש כדי לפתוח ערוצים שיאפשרו להגיע לרמת אושר והגשמהגבוהה יותר בכל תחומי החיים. בוגרי המודולים של פסיכולוגיה רוחנית חוו השפעה חיובית על תחושת החופש הפנימי שלהם, כמו גם על חייהם המקצועיים.

ההכשרה מעניקה גם ידע ותמיכה ליישום טכניקות של פסיכולוגיה רוחנית וריפוי רוחני במסגרת שימוש באומנויות הריפוי.

הסדנאות נמשכות חמישה ימים ומתקיימות פעמיים בשנה. ההכשרה מתחלקת לשלוש רמות, כאשר כל רמה נמשכת כשנתיים. כל שלב בהכשרה מוּכּר כהכשרהמקצועית עלידי הISSP בהולנד. בוגרי כל שלוש הרמות יכולים לעבור הדרכה מקצועית אשר תעניק להם הסמכה של מטפלים מורשים בפסיכולוגיה רוחנית בכלרחבי אירופה.

המודול הראשון של ההכשרה בפסיכולוגיה רוחנית מציג את גופי האנרגיה העדינים, כולל תרגילים לפתיחת מערכת הצאקרות ומתחיל לשחרר את החיוניות שכלואהבגוף הפיזי.

חמשת ימי הפעילות כוללים הוראה, מדיטציה, תרגילים ייחודיים ועבודה עם שותפים לפתיחת רגישות, העמקת התובנות על צורת החיים והתעוררות לחידוש הקשרעם המהות הפנימית. חמשת ימי הפעילות כוללים לימוד של אינטליגנציה רגשית ושיטות לעבודה עם רגשות בעצמנו ובאחרים.

בארט טן ברזתכנן וגיבש את מערך ההכשרה בפסיכולוגיה רוחנית בהתבסס על מה שלימד רוברט מור המנוח בדנמרק. לבארט השכלה ברפואה, פסיכולוגיה והומיאופתיה. הוא מלמד ריפוי רוחני בכל רחביהעולם זה שלושה עשוריםהנה סרטון עם בארט במרכז Chashymie בישראל.

גורגי גונסון היא מורה להתעוררות ולאישניות. גורגי חלוצה בתחום של טיפול בשיטת אישניות, ויש לה רקע בפילוסופיה עלפי יונג ובטיפול בהיפנוזה. היא משוררת ששיריה יצאו לאור והמחברת שלהספרI Am Here: Opening the Windows to Life and Beauty” (“אני כאן: פתיחת החלונות לחיים וליופי“). תוכלו לצפות בראיון עם גורגי בערוץ Conscious TV כאן.

הקורסים מתקיימים באווירה נינוחה וארצית. ההוראה מבוססת על הקביעה כי כל תלמיד הוא הסמכות הגדולה ביותר בכל הקשור להתפתחות הפנימית שלו, כאשר המורים תומכים, נותנים השראה ומעודדים אתהתקדמות תהליך החופש הפנימי.

העלות של 5 ימי הדרכה היא 2,350 שח. הפעילות היומית מתקיימת בין השעות 9:00-17:00, עם הפסקה לארוחת צהריים צמחונית. כיבוד קל זמין במשך כל היום.

הסדנאות מתקיימות באנגלית, עם תמיכה בעברית במידת הצורך.

כמו כן, לפי בקשה ניתן לקבל שיעורים פרטיים עם בארט או גורגי.

להרשמה לסדנה לחצו כאן או שלחו הודעת טקסט למספר 0524297196